خرید یونیت CEC ماشین پژو پارس و ۴۰۵

 خرید یونیت CEC ماشین پژو پارس و ۴۰۵

CEC مخفف عبارت Central Ecelctronic Control یا یونیت کنترل الکترونیکی مرکزی که در خودرو پژو پارس و ۴۰۵ در زیر داشبورد سمت راننده در محل قبلی رله ها نصب شده است . از جمله مهمترین قابلیت هایی که این سیستم به خودروهای نامبرده می دهد این است که موتوان به کمک دستگاه عیب یابی ، خرابی فیوزها ، رله ها و برخی کارکردهای سیستم را نمایان می کند و روند عیب یابی را سریعتر می کند . همچنین به صورت نرم افزاری عملکرد : شیشه بالابرها ، قفل مرکزی ، فلاشرها ، چراغ سقفی ، راهنماهای چپ و راست ، برف پاککن ، گرم کن شیشه عقب ، آینه ها ، صندوق پران ، مدیریت توان بخش های فندک و رادیوپخش و چراغ سقفی و چراغ داخل داشبورد و چراغ داخل صندوق عقب . همچنین کلیه آلارم ها از طریق بازر به سمع راننده می رسد . یوینت CEC این عملیات ها را به واسطه یونیت IPFRB انجام میدهد . برای خرید نود CEC با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali