رله های جعبه فیوز BM34 پژو ۲۰۶

 رله های جعبه فیوز BM34 پژو ۲۰۶

BM34 یا BSM یا جعبه فیوز پژو ۲۰۶ در مدل های قدیمی تر یعنی مدل های سال ۸۵ به پایین در دو مدل دلفی و زیمنس موجود بود و امروزه هم انواع نو و استوک و نیز ایرانی و فرانسوی به فروش می رسد . BM34 از دو برد کنترلی و قدرت تشکیل شده که رله ها و فیوزها روی برد قدرت نصب هستند . در برد قدرت تعداد ده رله با نام های رله اول ، رله دوم قدرت ، رله برف پاک کن دور تند و برف پاک کن دور کند ، رله نور بالا و رله نور پایین ، رله چراغ مه شکن ، رله پمپ آبپاش ، رله بوق و رله موتور تهویه هوا . یکی از دلایل کار نکردن هر یک از این بخش ها عمل نکردن رله آن بخش یا به اصطلاح خال زدن رله آن بخش است که در BM34 نوع ایرانی این ایراد شایع است . برای خرید انواع جعبه فیوز ۲۰۶ یا BM34 با ما همراه باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali