سوکت و کانکتور نود RN ماکس SMS

 سوکت و کانکتور نود RN ماکس SMS

سوکت و کانکتور نود RN ماکس SMS

نود RN یا نود عقب در عقلب خودروها درون صندوق عقب خودرو نصب می شود و به وسیله رشته سیسم هایی به نود CCN و از آنجا با دیگر نودها در ارتباط است . روی نود RN خودروهای سمند ، سورن و دنا از شرکت ایرانخودرو که از سیستم برق SMS ماکس سازه پویش استفاده کرده است ف سه کانکتور وجود دارد . سفید ۴۰ پایه ، سفید ۵ پایه و مشکی ۸ پایه . پیش از جدا کردن کانکتورهای مزبور از نود RN به منظور تعمیر یا تعویض حتما خودور در وضعیت خاموش و سوئیچ بسته باشد . در تصاویر زیر موقعیت قرار گیری نود RN و نیز شمای مکانیکی کانکتورهای نود RN آمده است . برای خرید هر یک از نودهای RN یا دیگر نودهای مالتی پلکس SMS با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali