سیستم ایموبیلایزر یا ضد سرقت خودرو چیست

 سیستم ایموبیلایزر یا ضد سرقت خودرو چیست

در سال ۱۹۹۳ آمار سرقت خودرو به حدی بالا رفت که برای شرکت های بیمه گر دیگر قابل قبول نبود . از سال ۱۹۹۵ تقریبا تمام خودروهایی که روانه بازار می شد مجهز به سیستم ضد سرقت ساخت تولید کننده اصلی بود . در خودروهای جدید از سوئیچ ایموبیلایزر دار استفاده می شود . Immobilizer که خوانده می شود ایموبیلایزر به معنی بی حرکت کننده است . در واقع اگر کلیدی (کلید کد دار)که در دست دارید متعلق به خودرو نباشد ، مدار ایموبیلایزر که شامل (کلید در دست راننده) و مغزی سوئیچ به عنوان آنتن و مدار ایموبیلایزر به ECU / ایسیو اعلام می کند موتور را روشن نکن . چرا که سوئیچ متعلق به این خودرو نیست . در فرایند تعریف کلید که توسط دستگاه دیاگ انجام می شود کد دسترسی مجددا از ECU به ایموبیلایزر و مغزی سوئیچ رسیده و بر روی تراشه روی سوئیچ ثبت می شود . برای تهیه انواع یونیت کنترل های ایموبیلایزر با ما درارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali