شناسایی یونیت ایموبیلایزر روی انواع خودرو

یا معین . سیستم ضد سرقت خودروهای قدیمی تر بیشتر یا زیمنس بودند یا ساژم . با نگاهی به کویل خودرو می توان به نوع یونیت اموبیلایزر این خودروها پی برد اگر کویل خودرو یکپارچه یا اصطلاحا چهار برجک بود یونیت از نوع ساژم و اگر دو برجک یا دو تکه بود یونیت ایموبیلایزر از نوع زیمنس است . در خودروهای جدید با خواندن برچسب روی یونیت ایموبیلایزر یا ICU و یا خواندن برچسب ECU می توان نوع آنرا تشخیص داد . یک راه دیگر برای تشخیص نوع یونیت ایموبیلایزر اتصال دستگاه تعریف کلید یا دیاگ و ایجاد ارتباط است . اگر نوع سیستم ضد سرقت انتخابی شما با سیستم نصب شده روی خودرو یکسان باشد ارتباط برقرار می شود . برای خرید انواع یونیت ایموبیلایزر و انواع ایسیو با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali