فروش جعبه فیوز پژو ۲۰۶ اکوماکس

 فروش جعبه فیوز پژو ۲۰۶ اکوماکس

فروش جعبه فیوز پژو را در فروشگاه آنلاین ECU-bank.com شروع کرده ایم .

در خودروهای پژو ۲۰۶ و نیز رانا که از سیستم برق مالتی پلکس سازه پویش از نوع اکوماکس استفاده می کنند ۶ نود ECU , ABS , ICN , MFD , BCM , EBCMقرار دارد .

برخی کارشناسان ایرانخودرو شبکه اکوماکس سازه پویش با یونیت های فوق را مالتی سازه پویش نیز مینامند و آنرا به دو دسته مالتی سازه پویش با EBCM و بدون EBCM تقسیم بندی میکنند.

نود EBCM در آن در محفظه موتور قرار دارد و با نود FCM شرکت کروز تفاوت زیادی دارد

در این سیستم برقی از شرکت سازه پویش نود EBCM داخل محفظه موتور سمت راننده و کنار باتری تعبیه شده است و کنار آن نیز جعبه فیوز کوچکی قرار دارد.

داخل این جعبه فیوز و رله که با برداشته شدن در پوش آن به خوبی در دسترس است رله هایی از قبیل رله های روشنایی و کمپرسور کولر و بوق و چراغ های کوچک و غیره موجود است .

برای خرید انواع نودهای پژو ۲۰۶ و رانا با سیستم برق اکوماکس سازه پویش با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali