فروش نودهای اکوماکس خودرو رانا و ۲۰۶

 فروش نودهای اکوماکس خودرو رانا و ۲۰۶

فروش نودهای اکوماکس خودرو رانا و 206

بعد از سیستم مالتی پلکس ماکس از شرکت کروز ، سیستم برق مالتی پلکس اکوماکس از شرکت کروز بنا به درخواست شرکت ایرانخودرو برای خودروهای داخلی طراحی و نصب شد . در سیستم مالتی پلکس اکوماکس سازه پویش که برخی اهداف از طراحی و پیاده سازی آن عبارت بودند از : سادگی در عیب یابی ، سهولت در تولید و مقرون به صرفه بودن از نظر طول سیم ها وکابل های داخل خودرو می باشد . در سیستم مالتی پلکس سازه پویش چهار نود یا گره یا یونیت الکترونیکی موجود است . نود BCM , EBCM , MFD ,ICN که در این سیستم برق خودرویی نود EBCM همان نود FCM در سیستم برق مالتی پلکس کروز از نظر ساختار می باشد . البته نودهای ABS و ECU نیز با این چهار نود شبکه شده اند . از جمله خودروهای با این سیستم برقی پژو ۲۰۶ و خودرو رانا می باشد . برای تهیه هر یک از این نودها با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali