فروش نودهای سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز

 فروش نودهای سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز

سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز تشکیل شده از نودهای (به ایسیو / ECU در شبکه مالتی پلکس یک نود / Node گفته می شود) BCM مخفف عبارت Body Control module  یا مازول کنترل بدنه ، FCM سرنام کلمات Front Control Module یا ماژول کنترل تجهیزات جلو ، MFD یا مدول صفحه نمایش چند منظوره و ICN  یا نود صفحه نمایشگر پشت آمپر تشکیل شده است . سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز در خودروهای ۲۰۶ ، سمند پژو پارس و دنا به کار رفته است . اگر دقت شود BCM همان نود CCN ماکس بود و FCM همان FN ماکس با اندکی تغییرات . فروش انواع نودهای سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز و دیگر سیستم های مالتی پلکس را از ما بخواهید و با ما در ارتباط باشد .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali