فروش نودهای شبکه مالتی پلکس سمند سورن

 فروش نودهای شبکه مالتی پلکس سمند سورن

نود به معنای گره و به هر مدول سخت افزاری که حداقل شامل یک واسط جهت اتصال به شبکه و انتقال اطلاعات می باشد اطلاق می گردد.
تجهیز خودروی سمند و سورن مالتی پلکس با موتورهای به XU7 & EF7 به شبکه بدنه با ۵ نود (Node) به نامهای CCN , DDN , FN ,ICN , PDN و تحت پروتکل CAN  سرعت پایین (Low speed) مربوط به کلاس B  می باشد . در این شبکه ECU موتور جزء نود ها قرار نگرفته و با پروتکل CAN سرعت بالا به FN متصل متصل است . دیاگ در این شبکه به منظور عیب یابی و یا پیکربندی نودها به نود CCN با پروتکل CAN سرعت بالا متصل است . می توان در صورت بروز مشکل سخت افزاری نود مربوطه را تعمیر کرد و یا تعویض کرد . در هر صورت برای تامین نودها و ارسال آن به سراسر کشور با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali