فروش نود مرکزی یا نود CCN ماشین دنا

 فروش نود مرکزی یا نود CCN ماشین دنا

معرفی نود CCN سیستم مالتی پلکس SMS

در ماشین دنا با سیستم برق مالتی پلکس SMS ماکس که مبتکر آن شرکت سازه پویش از زیر مجموعه های گروه قطعه سازی عظام بوده است ۵ نود شبکه وجود دارد که با نود مرکزی در ارتباط هستند . این نودها عبارت بودند از نود CCN که در بین تعمیرکاران به نود اصلی یا نود مرکزی نیز معروف است ، نود ICN یا نود پشت آمپر یا صفحه کیلومتر ، نود جلو یا FN ، نود عقب یا نود RN و نود درب ها یا نود DCN . سیستم برق SMS ماکس سازه پویش بر روی خودروهای سمند و سرون و دنا نصب شده است . نود مرکزی یا نود CCN در این خودروهای زیر داشبورد دقیقا بالای پای راننده قرار دارد و روی آن ۱۷ عدد فیوز نصب است و جای دو عدد سوکت نری روی آن برای اتصال به سیم کشی خودرو وجود دارد . برای تهیه نوع استوک و آکبند این محصول با ما در ارتباط باشید . در این لینک می تونید نقشه برق CCN ماشین دنا را دانلود کنید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali