فروش نود ICN و ABS سمند SMS

در سیستم مالتی پلکس SMS از شرکت سازه پویش تغییرات  نسبتا زیادی نسبت به نسخه های قبلی سمند غیر مالتی پلکس ایجاد شده است . یکی از این تغییرات حذف سنسور کیلومتر از روی پوسته گیربکس است . در این سیستم مالتی پلکس سنسور های ABS روی چرخ ها اطلاعت سرعت خودرو را به بلوک ABS انتقال داده و از آنحا به روی شبکه منتقل می شود و دیگر نود ها از جمله ECU و نود ICN یا پشت آمپر آن را دریافت کرده و به کار می گیرد . کنترل یونیت ABS در سیستم ماتی پلکس SMS با پروتکل CAN سرعت بالا با دیگر نود ها و یونیت ها ارتباط دارد . در ضمن ارتباط نود FN با کنترل یونیت موتور یا ECU موتور نیز به صورت مستقیم یا نقطه به نقطه است .  برای خرید هر یک از نود های سیستم SMS ماکس سازه پویش با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali