فروش یونیت ایموبیلایزر CIM پارس ۴۰۵ سمند

 فروش یونیت ایموبیلایزر CIM پارس ۴۰۵ سمند

یونیت ایموبیلایزر CIM جدید که بر روی خودروهای تولیدی هر دو گروه خودروسازی ایرانخودرو و سایپا نصب می شود با ECU موتور به صورت دو سیم با پروتکل شبکه CAN ارتباط دارد . از ویژگی های این پروتکل به وفور در خودروهای جدید و ارتباط دهی بین نودها از آن استفاده می شود می توان به مواردی از قبیل سرعت انتقال اطلاعات بالاتر و نیز امنیت داده های در حال انتقال اشاره کرد . برای شناسایی سیم شبکه کافیست به این موضوع دقت کنید که رشته سیمهای شبکه CAN به هم تابیده هستند . تگ سوئیچ در خودروهای پژو پارس و سمند و پژو ۴۰۵ دارای ایموبیلایزر از نوع یونیت CIM برای تعریف از نوع ۷۹۳۶ می باشد . تگ ۷۹۳۶ در یونیت ایموبیلایزر های بوش و والئو نیز از همین نوع می باشد . برای خرید انواع یونیت ایموبیلایزر از نوع CIM ونیز از دیگر انواع یونیت ایموبیلایزر با ما در تماس باشید . در جدول زیر نام پایه های یونیت ایموبیلایزر CIM را مشاهده می کنید .

پایه های ایموبیلایزر CIM

پایه های ایموبیلایزر CIM

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali