معرفی رله های IPFRB در سیستم CEC

 معرفی رله های IPFRB در سیستم CEC

یا رب . در سیستم هوشمند CEC که به نوعی سیستم برق پیشرفته تری نسبت مدل های قدیمی تر برق خودروهای پژو پارس و ۴۰۵ بوده است دو نوع جعبه فیوز قرار دارد که روی هر دو آنها تعدادی رله نیز مشاهده می شود . جعبه فیوز داخل محفظه موتور که به آن EBB گفته می شود و کنار باتری نصب است و جعبه فیوز IPFRB یا جعبه فیوز داخل اتاق که روی آن نیز علاوه بر فیوزها تعدادی رله نیز مشاهده می شود . در سیستم برق CEC هر یک از این رله ها را می توان با دستگاه دیاگ که به CEC متصل است تست نمود و یا اگر خرابی در رله وجود داشته باشد آنها را به سادگی شناسایی کرد و در صورت نیاز تعویض کرد . محل نصب هر دو جعبه فیوز  و رله به در دسترس بوده و به راحتی قابل تعویض است . در سه جول زیر می توانید نام و عملکرد هر یک از رله های جعبه فیوز و رله داخل اتاق یا IPFRB را مشاهده کنید . برای خرید یونیت CEC  جعبه فیوزهای EBB و IPFRB با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali