معرفی سیستم مالتی پلکس اکوماکس کروز

سیستم مالتی پلکس اکوماکس که یکی از سیستم های برق خودرو شرکت کروز است متشکل است از ۴ نود که عبارتتند از : BCM ،FCM  ، ICN ، MFD . این سیستم بر روی خودروهای رانای فاز یک ، پژو ۲۰۶ فاز یک ، سمند و سورن اکوماکس نصب شده است . در این سیستم مالتی پلکس سه یونیت الکترونیکی دیگر نیز موجود است که عبارتند از HVAC که مربوط به سیستم تهویه مطبوع خودرو است ، ECU یا یونیت کنترل موتور و ABS یا یونیت کنترل ترمز ضد قفل . در سیستم مالتی پالکس اکوماکس کروز چهار نود ارتباط کن سرعت پایین دارند که عبارتند از HVAC  ، ICN  ، MFD ، FCM و سه نود دیگر با CAN سرعت بالا در ارتباط هستند که شامل  BCM ، ABS ، ECU می باشد . در پروتکل کن سرعت بالا Baud rate یا نرخ تبادل دیتا  ۵۰۰ کیلوبیت در ثانیه است  و در پروتکل CAN سرعت پایین این مولفه ۱۲۵ کیلوبیت در ثانیه می باشد.

BCM : Body Control Module نود کنترل بدنه

FCM : Front Conrol Module  نود جلو

ICN : Instrument Cluster Node  نود پشت آمپر

MFD : Module Front Display نود نمایشگر جلو

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali