معرفی سیستم مالتی پلکس ماکس

 معرفی سیستم مالتی پلکس ماکس

معرفی سیستم مالتی پلکس ماکس

پلتفرم سیستم مالتی پلکس ماکس از ۵ نود یا گره در شبکه  CANخودرویی شکل گرفته است . در این شبکه تمامی نود ها با پروتکل CAN Low Speed یا سرعت پایین به یکدیگر متصل هستند . در CAN سرعت پایین باود ریت یا نرخ تبادل دیتا به ۱۲۵ کیلوبیت در ثانیه محدود شده است . ارتباط دستگاه دیاگ با خودرو با CAN High Speed اتفاق می افتد که در آن نرخ تبادل دیتا ۵۰۰ کیلوبیت در ثانیه است . سیستم مالتی پلکس ماکس بر روی خودروهایی نظیر سمند ، رانا فاز صفر و پژو ۲۰۶ فاز صفر نصب شده است . ۵ نود مالتی پلکس ماکس عبارتند از DDN ، PDN ، CCN  ، ICN ، FN که هر یک نام اختصاری یونیت کنترلی را دارند که وظایفی را در خودروهای مذبور بر عهده دارد .

FN : Front Nodeنود جلو

ICN : Instrument Cluster Node  نود پشت آمپر

CCN : Central Commounication Node نود مرکزی

PDN : Passenger Door Node نود درب شاگرد

DDN : Driver Door node نود درب راننده

برای خرید هریک از نود های مذکور از منوی اطلاعات تماس اقدام کنید .

برای شرکت در دوره های آموزش سیستم های مولتی پلکس از منوی دوره های اموزشی اقدام کنید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali