معرفی یونیتBM34 پژو ۲۰۶

 معرفی یونیتBM34 پژو ۲۰۶

MB34 که نام دیگر آن یونیت BSM است در خودروهایی که از سیستم مالتی پلکس استفاده می کنند نظیر پژو ۲۰۶ یا ۲۰۷ به کار رفته است . نام دیگر BM34 جعبه فیوز یا جعبه رله نیز هست چرا که با فرمانهایی که از دیگر یونیت کنترل ها نظیر BSI دریافت می کند ، برق باتری را در مصرف کننده های خودرو مانند برف پاکن ، روشنایی های جلو و عقب ، پمپ بنزین ، فن دور و تند و غیره تقسیم می کند . BM34 یکسری کانکتور برای اتصال سیمی با دیگر نودهای شبکه و نیز باتری و مصرف کننده های خودرو دارد . برای حفاظت از رله ها و نیز دسته سیم های خودرو از یکسری فیوز در داخل BM34 استفاده شده تا در صورت اتصالی و یا خرابی مصرف کننده ها موجب خسارت بیشتر نشود . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BM34 در داخل سایت عبارت BM34 را جستوجو کنید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali