نودهای شبکه مالتی پلکس خودروهای داخلی

 نودهای شبکه مالتی پلکس خودروهای داخلی

 خودروهای هر دو تولید کننده بزرگ داخلی ایرانخودرو و سایپا از سال ۸۶ به بعد سیستم های مالتی پلکس جدیدی را در خودوهای تولیدی خود به کار بستند . در این بین با همکاری شرکتهای خصوصی نظیر مگا موتور ، کروز ، سازه پویش ، غرب استیل و نیز پشتیبانی شرکت های اروپایی نظیر کونتینانتال و بوش سیستم های برق مختلفی تحت عنوان هایی نظیر مالتی پلکس ، اکو ماکس ، ماکس ، SMS ظهور کرد . درون این شبکه های مختلف مالتی پلکس یونیت های الکترونیکی مختلفی تحت عنوان نودهای شبکه نصب شده است . نودهای شبکه های مالتی پلکس چیزی نیست جز یک کیت الکترونیکی داخل یک جعبه که به شبکه CAN یا KWP متصل است و بخشی از مدارات برقی خودرو را کنترل می کند . نودهای شبکه مالتی پلکس اسامی مختلفی دارند . نظیر CCN , DDN , FCM ,FN ,RN و غیره . برای خرید انواع نودهای مالتی پلکس با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali