نود ICN در خودرو سمند و سورن SMS ماکس

 نود ICN در خودرو سمند و سورن SMS ماکس

نود ICN در خودرو سمند و سورن SMS ماکس

در خودروهای مالتی پلکس چه از نوع داخلی و چه از نوع خارجی با عبارت نود ICN یا نود آی سی ان زیاد روبرو می شوید . ICN مخفف عبارت Instrument Cluster Node و به معنی نود خوشه ابزار یا اصطلاحا نود پشت آمپر است . شاید به دلیل تعدد المان های موجود در یونیت پشت آمپر خودروهای سمند و سورن والبته دیگر خودروهای از این واژه استفاده شده است . نود ICN در همه سیستم های مالتی پلکس داخلی وجود دارد و در همه آنها اشاره به نود پشت آمپر و یا صفحه کیلومتر خودرو می کند . این نود بر خلاف سیستم اکوماکس دارای چراغ Lamp Fault بوده و در پشت آن یک کانکتور ۱۸ پایه سفید وجود دارد . این نود همچنین قابلیت نمایش موانع عقب خودرو بر روی نمایشگر خود را دارد . در اغلب خودروهای داخلی مقدار کیلومتر پیموده شده در حافظه ای از نوع EEPROM در این نود نوشته می شود . برای خرید این نود با در خودروهای مالتی پلکس SMS برای خودروهای سمند و سورن با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali