ایرادت و تعمیر یونیت BM34 پژو

 ایرادت و تعمیر یونیت BM34 پژو

در صورت روئیت هر یک از این ایرادات طبق دستورات زیر اقدام کنید . اول : چراغ نور بالا حتی در زمان بسته بودن سوئیچ روشن مانده است – فقط رله نور بالا تعویض شود . دوم : چراغ نور پایین حتی در زمان بسته بودن سوئیچ روشن مانده است – فقط رله نور پایین تعویض شود . سوم : ماشین روشنم نمی شود و صدای پمپ بنزین را هم نداریم – فیوزF2 پمپ بنزین روی BM34 چک شود . چهارم : ماشین روشن نمی شود و برق کویل ها قطع است –فیوز کویل ها یا F15 سوخته یا سولفاته زده است . پنجم : برق پمپ بنزین ، انژکتور ، کویل ، سنسور اکسیژن و شیر برقی کنیستر قطع بوده و خطای آنها را دیاگ هم اعلام می کند – در این صورت رله پمپ بنزین تعویض شود . ششم : چراغ چک نداریم و خودرو هم روشنم نمی شود – ابتدا فیوز F8 چک شود و بعد BM34 را از سولفاته پاک کنید و نیز مدار رله اصلی برسی شود . هفتم : بوق ماشین قطع شده و یا یکسره می زند – این ایراد به خاطر آب خوردگی و یا سولفاته زدن برد BM34 ایجاد می شود که در این صورت برد از سولفاته پاک شود و مسیر رله بوق اصلاح شود . هشنم : کیلومتر از داخل BM34 قطع شده است – ابتدا فیوز F1 چک شود و در صورت سالم بودن مدار کیلومتر با یک تکه سیم اصلاح شود . برای خرید انواع یونیت BM34 با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : 09389495347

واتساپ : 09389495347

فروشگاه ما : ایسیو بانک

h.pooreghbali